Ogłoszenia Parafialne

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
7. lipca 2024 r. r.
 1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 8. lipca – św. Jana z Dukli; 11. lipca – św. Benedykta, opata, patrona Europy; 12. lipca – św. Brunona z Kwerfurtu; 13. lipca – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 2. W środę, 10. lipca br. o godz. 18.00 zostanie odprawiona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a bezpośrednio po nowennie Msza Święta.
 3. Zapraszamy na Jerycho różańcowe”, które rozpocznie się dzisiaj o godz. 18.00 w małym kościele i zakończy się 8. lipca br. o godz. 17.50. Osoby, które chcą wziąć udział w tej modlitwie proszone są o wpisanie się na listę, która wyłożona jest na stoliku przy głównym wyjściu z kościoła.
 4. Przypominamy, że Msze Święte w dni powszednie odprawiane o godz. 6.30, 9.00 i 18.00, w małym kościele. Biuro parafialne czynne jest we wtorki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.45.
 5. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” znajdziemy wiele ciekawych artykułów.
 6. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie, za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę, 14. lipca br. ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na prace remontowe prowadzone w naszej plebanii.
 7. Wszystkim parafianom wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku, a wszystkich Gości przybyłych do naszej parafii serdecznie witamy.

  Ks. Piotr Kordula
  Proboszcz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.