Ogłoszenia Parafialne

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30. czerwca 2024 r.

  1. W tym tygodniu przypadają następujące uroczystości i wspomnienia: 1. lipca – św. Ottona, patrona naszej Archidiecezji; 3. lipca – św. Tomasza, apostoła; 6. lipca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  1. W środę, 3. lipca br. o godz. 18.00 zostanie odprawiona nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a bezpośrednio po nowennie Msza Święta.
  1. W pierwszy piątek miesiąca, 5. lipca br. o godz. 9.00 i 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. O godz. 17.00 zostanie odprawione nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego i rozpocznie się adoracja Najświętszego sakramentu, która zakończy się o godz. 18.00. Spowiedź święta pierwszopiątkowa od godz. 17.00.
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, 6. lipca br., po Mszy Świętej odprawionej o godz. 18.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  1. Zapraszamy na „Jerycho różańcowe”, które rozpocznie się w niedzielę 7. lipca o godz. 18.00 w małym kościele i zakończy się 8. lipca o godz. 17.50. Osoby, które chcą wziąć udział w tej modlitwie proszone są o wpisanie się na listę, która wyłożona jest na stoliku przy głównym wyjściu z kościoła.
  1. Uprzejmie informujemy, że od 1. lipca br. Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 6.30, 9.00 i 18.00, w małym kościele.
  1. W przyszłą niedzielę, 7. lipca br. podczas każdej Mszy Świętej ks. Karol, dyrektor Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę przybliży nam duchowy wymiar pieszego pielgrzymowania. Po każdej Mszy Świętej, przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek, aby wesprzeć finansowo naszą pielgrzymkę. 
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: wywiad z naszym księdzem proboszczem, ks. pał. Piotrem Kordulą z okazji jego złotego jubileuszu kapłaństwa; o tym, jak nie wpaść w sieci sekty?; i o ósmym grzechu głównym.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.
  1. Wszystkim parafianom wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego  wypoczynku, a wszystkich Gości przybyłych do naszej parafii serdecznie witamy. 

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.