Ogłoszenia Parafialne

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
12. listopada 2023 r.
 1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 13. listopada – pierwszych świętych męczenników Polskich: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna; 17. listopada – św. Elżbiety Węgierskiej; 18. listopada – bł. Karoliny Kózkówny.
 2. Nabożeństwa wypominkowe w intencji naszych bliskich zmarłych odprawiane są w listopadzie: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Koperty z kartkami wypominkowymi można jeszcze pobrać ze stolika przy głównym wyjściu z kościoła.
 3. Uprzejmie informujemy, że Msze Święte odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00, sprawowane są w małym kościele.
 4. Zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży bierzmowanej na modlitwę w sobotę, 18. listopada br. o godz. 18.45 w małym kościele.
 5. Ojciec Remigiusz Recław, jezuita, wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich, którzy chcą powierzyć swoje troski i doświadczyć Bożej miłości, na Mszę Świętą i nabożeństwo z modlitwą wstawienniczą, w czwartek, 30. listopada br. o godz. 18.00.
 6. Trwa remont czytelni parafialnej, i dlatego kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych plebanii i kościoła można dokonywać w przedsionku głównego wyjścia z dużego kościoła.
 7. Zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. „Polskie Groby i Cmentarze”. Wystawa znajduje się w narożniku dużego kościoła, za ostatnią stacją Drogi Krzyżowej. Organizatorami wystawy są: Akcja Katolicka, Stowarzyszenie Społeczne Grudzień ‘70/ Styczeń ‘71”, Rada Osiedla Pogodno i „Lwowiacy”.
 8. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej Parafii.
  Ks. Piotr Kordula
  Proboszcz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.