Ogłoszenia Parafialne

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
05. listopada 2023 r.
  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 9. listopada – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; 10. listopada – św. Leona Wielkiego; 11. listopada – św. Marcina Tours.
  1. Nabożeństwa wypominkowe w intencji naszych bliskich zmarłych odprawiane są w listopadzie; w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Koperty z kartkami wypominkowymi można jeszcze pobrać ze stolika przy głównym wyjściu z kościoła.
  1. Zapraszamy na „Jerycho różańcowe”, które rozpocznie się we wtorek, 7. listopada o godz. 18.30 w małym kościele i zakończy się 8. listopada o godz. 17.30. Osoby, które chcą wziąć udział w tej modlitwie proszone są o wpisanie się na listę, która wyłożona jest na stoliku przy głównym wyjściu z kościoła.
  1. Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 6. listopada br. Msze Święte odprawiane w dni powszednie będą sprawowane w małym kościele.
  1. Trwa remont czytelni parafialnej, i dlatego kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych plebanii i kościoła można dokonywać w przedsionku głównego wyjścia z dużego kościoła. W aktualnym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: o tym, co to jest wieczność i jaka ona będzie?; co nam daje modlitwa za zmarłych?; i o przemocy wobec osób starszych. 
  1. Zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. „Polskie Groby i Cmentarze”. Wystawa znajduje się w narożniku dużego kościoła, za ostatnią stacją Drogi Krzyżowej. Organizatorami wystawy są: Akcja Katolicka, Stowarzyszenie Społeczne Grudzień ‘70/ Styczeń ‘71”, Rada Osiedla Pogodno i „Lwowiacy”. 
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej Parafii. W przyszła niedzielę, 12. listopada br. ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na prace remontowe prowadzone w naszej parafii.

Ks. Piotr Kordula          

Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.