Ogłoszenia Parafialne

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2. LIPCA 2023 R.

  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 3. lipca – św. Tomasza Apostoła; 6. lipca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; 8. lipca – św. Jana z Dukli.
  1. W środę, 5. lipca br. o godz. 18.00 zostanie odprawiona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a bezpośrednio po nowennie Msza Święta.
  1. W pierwszy piątek miesiąca, 7. lipca br. o godz. 9.00 i 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej od godz. 17.00.
  1. Zapraszamy na Jerycho różańcowe”, które rozpocznie się w piątek, 7. lipca o godz. 18.30 w małym kościele i zakończy się 8. lipca br. o godz. 17.50. Osoby, które chcą wziąć udział w tej modlitwie proszone są o wpisanie się na listę, która wyłożona jest na stoliku przy głównym wyjściu z kościoła.
  1. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze Święte w dni powszednie odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Biuro parafialne czynne jest we wtorki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.45.
  1. W czytelni parafialnej można kupić kolejny numer tygodnika „Niedziela”, w których znajdziemy wiele ciekawych artykułów. Zachęcamy do  nabywania i czytania prasy katolickiej.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie, za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę, 9. lipca br. ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dokończenie remontu plebanii.
  1. Wszystkim parafianom wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku, a wszystkich Gości przybyłych do naszej parafii serdecznie witamy.

Ks. Piotr Kordula          

Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.