Ogłoszenia Parafialne

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

25. CZERWCA 2023 R.

  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 28. czerwca  – św. Ireneusza; 1. lipca – św. Ottona, Patrona naszej Archidiecezji. 
  1. W dniu 29. czerwca br. obchodzimy uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu przypadają imieniny księdza prałata Piotra Korduli, proboszcza naszej parafii. Czcigodny Solenizant odprawi Mszę Świętą imieninową w czwartek, 29. czerwca br. o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane są w dni powszednie   o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, 1. lipca br., po Mszy Świętej odprawionej o godz. 18.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  1. Uprzejmie informujemy, że od 26. czerwca do  31. sierpnia br. Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. 
  1. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj po każdej Mszy Świętej, przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary do puszek na zorganizowanie wakacyjnego wypoczynku dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią.
  1. W czytelni parafialnej można kupić kolejny numer „Niedzieli”, w którym przeczytamy m.in.: o tym, czy w czasach panoszącego się egocentryzmu jest jeszcze możliwe pójście za Jezusem?; co znaczy, że wiara oczyszcza ludzkie serce?; i o świętej, która po ojcu odziedziczyła ogromną fortunę, lecz dla siebie nie zostawiła niczego.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie, za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii.
  1. Wszystkim parafianom wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku, a wszystkich Gości przybyłych do naszej parafii serdecznie witamy.  

Ks. Piotr Kordula          

Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.