Ogłoszenia Parafialne

  1. W tym tygodniu przypadają następujące uroczystości i wspomnienia: 24. czerwca – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; 28. czerwca – św. Ireneusza, męczennika; 29. czerwca – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  1. W uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła przypadają imieniny księdza prałata Piotra Korduli, proboszcza naszej parafii. Dostojny Solenizant odprawi Mszę Świętą imieninową w sobotę, 29. czerwca br. o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy. .
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: co Biblia mówi o seksualności?; o tym, czym są przyrzeczenia, a czym są śluby?; i o tym, jak być dobrym ojcem?
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.
  1. Wszystkim parafianom wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku, a wszystkich Gości przybyłych do naszej parafii serdecznie witamy. 

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.