Ogłoszenia Parafialne

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16. czerwca 2024 r.

  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 17. czerwca – św. Brata Alberta Chmielowskiego; 21. czerwca – św. Alojzego Gonzagi.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  1. Katolicka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na katolickie wydarzenie słowno-muzyczne pt. „Medjugorie w moim sercu, Szczecin 2024”, które odbędzie się w sobotę, 22. czerwca br. od godz. 15.00 do 18.00 w Ogrodzie Różanym w Szczecinie, przy ul. Pawła Jasienicy 8.
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: co to jest zmysł religijny?; o tym, czy można odziedziczyć winę?; o tym, czy czeka nas katolickie podziemie?; i o tym, co mówi do nas sztuka Bizancjum.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. 

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.