Ogłoszenia Parafialne

X NIEDZIELA ZWYKŁA

9. czerwca 2024 r.

  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 11. czerwca – św. Barnaby, apostoła: 13. czerwca – św. Antoniego z Padwy; 14. czerwca – bł. Michała Kozala.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  1. Zapraszamy przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych i młodzież na Mszę Świętą dziękczynną z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego, która zostanie odprawiona w niedzielę 16. czerwca br. o godz. 11.30.
  1. W tym roku, proboszcz naszej parafii, ks. prał. Piotr Kordula obchodzi 50-lecie kapłaństwa. Dostojny Jubilat zaprasza wszystkich parafian na uroczystą Mszę Świętą jubileuszową, którą odprawi w sobotę, 15. czerwca br. o godz. 11.00.
  1. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje kolonię letnią dla dzieci. Dlatego w przyszłą niedzielę, 16. czerwca br., po każdej Mszy Świętej, Parafialny Zespół Caritas i przy pomocy naszych parafian przeprowadzi zbiórkę przykościelną do puszek na ten cel. 
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: o niebezpiecznych manipulacjach pojawiających się dzisiaj w tłumaczeniach biblijnych; o najnowszej biografii bł. ks. Jerzego Popiełuszki; i o tym, czy łatwo jest być dziś proboszczem?
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. 

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.