Ogłoszenia Parafialne

  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 3. czerwca – świętych męczenników z Ugandy: Karola Lwangi i jego Towarzyszy; 5. czerwca – św. Bonifacego; 8. czerwca – Niepokalanego Serca NMP.
  1. W piątek, 7. czerwca br. przypada uroczystość Najświętszego Seca Pana Jezusa. W tym dniu, okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej od godz. 17.00.
  1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Każdego dnia w dużym kościele podczas nabożeństwa czerwcowego odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy do licznego udziału w tych procesjach. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków w czasie procesji.
  1. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała, w czwartek, 6. czerwca br. w czasie nabożeństwa czerwcowego odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków.
  1. Zapraszamy na „Jerycho różańcowe”, które rozpocznie się w piątek 7. czerwca  w małym kościele i zakończy się 8. czerwca o godz. 17.30. Osoby, które chcą wziąć udział w tej modlitwie proszone są o wpisanie się na listę, która wyłożona jest na stoliku przy główny wyjściu z kościoła.
  1. Kolejny numer „Niedzieli’, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonywać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: artykuł pt. „45 lat po przebudzeniu”, który poświęcony jest pierwszej pielgrzymce św. Pawła II do naszej Ojczyzny. Dzisiaj, w zamęcie wielu dyskusji światopoglądowych i politycznych warto wsłuchać się raz jeszcze w słowa, które wygłaszał św. Jan Paweł II w czasie pielgrzymek do naszej Ojczyzny; przeczytamy również  o tym, co to są owoce Ducha Świętego?
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę 9. czerwca br., ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na prace remontowe prowadzone w naszej parafii.

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.