Ogłoszenia Parafialne

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
19. maja 2024 r.

  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  1. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia: 20. maja – NMP Matki Kościoła, głównej patronki naszej archidiecezji; 23. maja – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; 24. maja – NMP Wspomożycielki Wiernych.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  1. Uprzejmie informujemy, że dzieci ze szkół podstawowych nr 3, 48 i 53 przystąpią do pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę 26. maja br. podczas Mszy Świętej o godz. 11.30.
  1. Spowiedź św. dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w sobotę, 25. maja br. o godz. 9.00, w dużym kościele.
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonać przy głównym wyjściu z dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: o tym, jak działa Duch Święty?; kim byli Apostołowie i jaką funkcję pełnili?; dlaczego oddajemy cześć Maryi? 
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. 

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Intencje Mszalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.