Ogłoszenia Parafialne

V NIEDZIELA WIELKANOCNA
28. kwietnia 2024 r.

  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 29. kwietnia – św. Katarzyny Sieneńskiej; 2. maja –  św. Atanazego; 4 maja – św. Floriana.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w maju, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  1. W piątek, 3. maja br. przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. W tym dniu, Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 18.00. 
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, 4. maja br. od godz. 9.00 kapłani odwiedzą chorych parafian w ich domach z posługą sakramentalną. W tym dniu, po Mszy Świętej odprawionej o godz. 18.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  1. Uprzejmie informujemy, że są do odebrania zdjęcia z bierzmowania, które odbyło się w naszej parafii w dniu 10. kwietnia br. Więcej informacji znajduje się            w gablotce parafialnej na placu kościelnym-
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: o tym, że czytając Biblię nasuwają się liczne pytania; np. w historiach Starego Testamentu pojawia się wielożeństwo i nie widać, by było ono specjalnie ganione. Dlaczego Pismo Święte zawiera takie archaiczne nauki?; o tym, czy Bóg nagrodzi nas za wierność?; i o tym, czy można sfotografować ciszę?
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.  

  Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

  Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.