Ogłoszenia Parafialne

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14. kwietnia 2024 r.

  1. Dziś z Jasnych Błoni w Szczecinie o godz. 15.00 wyruszy do Bazyliki Archikatedralnej Marsz dla Życia, pod hasłem: „Życie nie zna granic”. Poprzez udział w marszu zapraszamy do dawania świadectwa w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
  1. W środę, 17. kwietnia br. o godz. 18.00 zostanie odprawiona nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po nowennie Msza Święta. 
  1. Uprzejmie informujemy, że są do odebrania zdjęcia z bierzmowania, które odbyło się w naszej parafii w dniu 10. kwietnia br. Więcej informacji znajduje się w gablotce parafialnej na placu kościelnym.
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonywać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: o sakramencie pokuty, potrzebnym każdemu człowiekowi; o tym, komu wierzy współczesny człowiek, a raczej czy wierzy Bogu czy bożkom? i o tym, że najlepszymi nauczycielami maluchów są rodzice, którzy są niezastąpionymi katechetami.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.