Ogłoszenia Parafialne

  1. Dzisiaj, Msze Święte odprawione są według porządku niedzielnego.
  1. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia, która zostanie odprawiona w przyszłą  niedzielę, 7 kwietnia o godz. 15.00, w małym kościele.  
  1. W dniach od 7. do 13. kwietnia br. będziemy obchodzić 80. Tydzień Miłosierdzia”. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 7. kwietnia br., we wszystkich parafian naszej diecezji, po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona przykościelna zbiórka do puszek na rzecz wszystkich potrzebujących.
  1. Zapraszamy na „Jerycho różańcowe”, które rozpocznie się w niedzielę 7. kwietnia o godz. 18.00, w małym kościele i zakończy się 8. kwietnia o godz. 17.50. Osoby, które chcą wziąć udział w tej modlitwie proszone są o wpisanie się na listę, która wyłożona jest na stoliku, przy głównym wyjściu z kościoła.
  1. Przy głównym wyjściu z dużego kościoła można jeszcze kupić świąteczny numer „Niedzieli”, w którym przeczytamy m.in.: o tym, jak przebić się z prawdą o zmartwychwstaniu Chrystusa do ludzi, którzy tak mocno uwierzyli w radość życia ziemskiego, że już nie interesuje ich radość życia wiecznego? – odpowiada    dominikanin, Ojciec Jacek Salij; o tym, jak ludzie różnych wyznań, kultur i języków postrzegają Zmartwychwstanie Pańskie, z czym je łączą i jak przeżywają;     i o człowieku, który był mafiozem, a teraz jest ewangelizatorem, jak udało mu się przejść na jasną stronę mocy.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego. 

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.