Ogłoszenia Parafialne

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17 MARCA 2024 R.

  1. Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.15.
  1. Dzisiaj, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zostaną odprawiane o godz. 17.45.
  1. W dniu 19. marca br. przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Patrona Kościoła Powszechnego. W tym dniu obchodzi imieniny ks. Józef Leszkowicz. Dostojny Solenizant odprawi Mszę Świętą imieninową we wtorek, 19. marca o godz. 9.00, w małym kościele. 
  1. W pomieszczeniach Parafialnego Zespołu Caritas, w salce nr 1 pod dużym      kościołem, można kupić kartki świąteczne, świece i baranki wielkanocne. 
  1. Na stoliku przy głównym wyjściu z dużego i małego kościoła wyłożone są „Torby Charytatywne” do których należy włożyć artykuły żywnościowe i środki czystości. Wypełnione torby należy składać do kosza wystawionego w małym kościele przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  1. Ofiary na zakup kwiatów do Bożego Grobu można składać do skarbon z napisem „Ofiara na kwiaty do Grobu Pańskiego” wystawionych w dużym i małym kościele.
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: co to znaczy, że nasz Kościół jest apostolski?; czym jest węzeł małżeński?; o tym, jak mowa nienawiści zmienia nasze życie i obyczaje; i o tym, dlaczego niektórym nastolatkom i dzieciom nie chce się żyć?
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.
  1. Zapraszamy do obejrzenia wystawy na okres Wielkiego Postu pt. „Ludu, mój ludu, cóżem ci uczynił …”. Wystawa znajduje się za ostatnią stacją Drogi Krzyżowej w dużym kościele.

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Intencje Mszalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.