Ogłoszenia Parafialne

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
10. MARCA 2024 R.

  1. Dzisiaj, w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które trwać będą do środy, 13. marca włącznie. Rekolekcje prowadzi ks. Sławomir Bukalski, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego. Nauki rekolekcyjne będą głoszone dzisiaj w czasie każdej Mszy Świętej, a w poniedziałek, we wtorek i w środę o godz. 9.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tych rekolekcjach.
  1. Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 18.30, a dla dzieci o godz. 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiane są    w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.45.
  1. W ramach przeżywania Wielkiego Jubileuszu Dziewięćsetlecia Pomorskiej Misji Świętego Ottona, w czwartek, 14. marca br., przed błogosławieństwem kończącym Mszę Świętą o godz. 9.00 i 18.00, odmówimy Nowennę Odnowienia Wiary. 
  1. W pomieszczeniach Parafialnego Zespołu Caritas, w salce nr 1 pod dużym      kościołem, można kupić kartki świąteczne, świece i baranki wielkanocne. 
  1. Na stoliku przy głównym wyjściu z dużego i małego kościoła wyłożone są „Torby Charytatywne” do których należy włożyć artykuły żywnościowe i środki czystości. Wypełnione torby należy składać do kosza wystawionego w małym kościele przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  1. Ofiary na zakup kwiatów do Bożego Grobu można składać do skarbon z napisem „Ofiara na kwiaty do Grobu Pańskiego” wystawionych w dużym i małym kościele.
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych prac remontowych w naszej parafii można dokonywać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: co oznacza, że nasz Kościół jest katolicki, powszechny?; czym są sakramenty odrodzenia?; i o najskuteczniejszym polskim świętym.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.