Ogłoszenia Parafialne

IV NIEDZIELA ZWYKŁA
28. STYCZEŃ 2024 R.

  1. W piątek, 2. lutego br. przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji religijnej nazywane Matki Bożej Gromnicznej i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu, Msze Święte będą odprawione o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00. Na Msze Święte prosimy przynieść ze sobą świece.
  1. W środę, 31. stycznia br. o godz. 18.00 zostanie odprawiona nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a bezpośrednio po nowenna – Msza Święta.
  1. W pierwszy piątek miesiąca, 2. lutego br. o godz. 17.00 zostanie odprawione nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego i rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej od godz. 17.00.
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, 3. lutego br. od godz. 9.00, kapłani odwiedzą chorych parafian w ich domach z posługą sakramentalną. W tym dniu, po Mszy Świętej odprawionej o godz. 18.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  1. Dzieci, które w tym roku przystąpią do pierwszej Komunii Świętej odnowią przyrzeczenia chrztu świętego w przyszła niedzielę, 4. lutego br. w czasie Mszy Świętej odprawionej o godz. 11.30.                                                                      
  1. Kolejny numer „Niedzieli” można kupić przy głównym wyjściu z dużego kościoła. W tym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: o tym jak odróżnić cuda od demonicznych kłamstw?; jak nie dać się złowić szatanowi?; i o nawróconym mordercy, który może zostać świętym.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.