Ogłoszenia Parafialne

III NIEDZIELA ADWENTU

17. GRUDZIEŃ 2023 R.

  1. Dzisiaj, w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które trwać będą do środy, 20. grudnia włącznie. Msze Święte z nauką rekolekcyjną będą odprawione w poniedziałek, we wtorek i środę o godz. 9.00 i 18.00, w małym kościele. Rekolekcje prowadzi franciszkanin ojciec Józef.
  1. Uprzejmie informujemy, że za tydzień, 24. grudnia br. przypada IV Niedziela Adwentu. Msze Święte w tym dniu będą odprawione o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, i 13.00. Nie będą odprawione Mszy Święte o godz. 17.00 i 18.30. Uroczyste Pasterki będą odprawione o godz. 22.00 i 24.00, na które serdecznie zapraszamy.
  1. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego, w dniu 25. grudnia br. Msze Święte będą odprawione według porządku niedzielnego.
  1. Zapraszamy na Msze Święte roratnie, które odprawiane są w dni powszednie     o godz. 6.30.
  1. Poświęcone opłatki wigilijne można nabyć po Mszy Świętej w zakrystii u Sióstr Felicjanek, a w tygodniu w domu Sióstr od godz. 16.00 do 18.00.
  1. Świece i kartki świąteczne można kupić przy głównym wyjściu z kościoła.
  1. Kolejny numer „Niedzieli”, oraz wpłaty na rzecz prowadzonych w parafii prac   remontowych można dokonywać w przedsionku dużego kościoła. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” przeczytamy m.in.: opel papieża Franciszka, abyśmy nie zeświecczali Bożego Nagrodzenia; o tym, jaki jest biblijny ideał kobiety: i co oznacza świeca roratnia przy ołtarzu? W tym numerze „Niedzieli” znajduje się specjalny dodatek z obrzędem wieczerzy wigilijnej w rodzinie i teksty kolęd. 
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.

Ks. Piotr Kordula, Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.