Ogłoszenia Parafialne

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
29. października 2023 r. r.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  1. W dniu 1. listopada br. obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Msze Święte będą odprawione według porządku niedzielnego.
  1. W czwartek, 2. listopada br. przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu Msze Święte będą odprawione o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00.
  1. W dniach od 1. do 8. listopada, kto pobożnie nawiedzi cmentarz oraz odmówi modlitwy w intencji zmarłych może uzyskać raz dziennie odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące. W dniu 2. listopada, we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, możemy uzyskać odpust zupełny za zmarłych, nawiedzając kościół lub kaplicę odmawiając „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga Ojca” i modlitwę w intencji Ojca Świętego.
  1. Nabożeństwa wypominkowe w intencji naszych bliskich zmarłych będą odprawiane w listopadzie w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 18.00. Koperty z kartkami wypominkowymi można pobrać ze stolika przy głównym wyjściu z kościoła. Wypisane czytelnie kartki wypominkowe, włożone do koperty wraz z ofiarą można złożyć na tacę, w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Prosimy pobierać koperty z kartkami wypominkowymi po kolei i zachować porządek na stoliku.
  1. W dniu 3. listopada br. przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa zostanie odprawiona o godz. 9.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej od godz. 17.00.
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, 4. listopada br. od godz. 9.00, kapłani odwiedzą chorych parafian w ich domach z posługą sakramentalną. W tym dniu, po Mszy Świętej odprawionej od godz. 18.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  1. Zapraszamy dzieci na bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się we wtorek, 31. października br. w klubie parafialnym od godz. 17.00 do 19.30. Prosimy, aby dzieci przebrały się za wybranego przez siebie świętego.
  1. W tym tygodniu przypadają imieniny Ks. Karola Łabendy. Dostojny Solenizant odprawi Mszę Świętą imieninową w piątek, 3. listopada br. o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy.
  1. Dziękujemy, Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej Parafii.

Ks. Piotr Kordula          

Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.