Ogłoszenia Parafialne

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
22. października 2023 r. r.
  1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny zwany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień solidarności misyjnej w całym Kościele powszechnym. Dzisiaj rozpoczyna się również Tydzień Misyjny pod hasłem: „Misje sercem Kościoła” .
  1. W dniu 28. października br. przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.   
  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki i czwartki.
  1. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci o naszych bliskich zmarłych.    Koperty z kartkami wypominkowymi można pobrać ze stolika przy głównym wyjściu z kościoła. Wypisane czytelnie kartki wypominkowe, włożone do koperty wraz z ofiarą można złożyć na tacę, w zakrystii lub w kancelarii parafialnej          w godzinach urzędowania. Prosimy pobierać koperty z kartkami wypominkowymi po kolei i zachować porządek na stoliku.
  1. W czytelni parafialnej można kupić kolejny numer „Niedzieli”, w którym przeczytamy m.in.: o tym, czy wiem co to znaczy gdy odmawiam słowa: „Wierzę w Boga Ojca”; i o tym, czy rozgrzeszenie kapłana, który jest w stanie grzechu jest ważne i czy nasza spowiedź ma sens? 
  1. Zapraszamy do obejrzenia wystawy poświęconej świętemu Janowi Papieżowi II  z okazji 45. rocznicy inauguracji jego pontyfikatu pt. „Święty Jan Paweł II – Papież Polak – Pielgrzym Pokoju i Sługa Miłosierdzia”. Wystawa znajduje się w narożniku dużego kościoła, za ostatnią stacją Drogi Krzyżowej. Organizatorami wystawy są: Akcja Katolicka, Rada Osiedla Pogodno i Lwowiacy.  
  1. Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzonej w ubiegłą niedzielę zbiorki do puszek z okazji XXIII Dnia Papieskiego, zebraliśmy 5300 zł. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

Ks. Piotr Kordula          

Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.