Ogłoszenia Parafialne

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
15. października 2023 r. r.
  1. Dzisiaj obchodzimy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II Cywilizacja życia”. Po każdej Mszy Świętej, przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary do puszek na stypendia dla utalentowanej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.
  1. W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia: 16. października -św. Jadwigi Śląskiej; 17. października – św. Ignacego Antiocheńskiego; 18. października – św. Łukasza, Ewangelisty; 20. października – św. Jana Kantego.   
  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki i czwartki.
  1. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci o naszych bliskich zmarłych.    Koperty z kartkami wypominkowymi można pobrać ze stolika przy głównym   wyjściu z kościoła. Wypisane czytelnie kartki wypominkowe, włożone do koperty wraz z ofiarą można złożyć na tacę, w zakrystii lub w kancelarii parafialnej          w godzinach urzędowania. Prosimy pobierać koperty z kartkami wypominkowymi po kolei i zachować porządek na stoliku.
  1. W czytelni parafialnej można kupić kolejny numer „Niedzieli”, w którym przeczytamy m.in.: o tym, co w nas zostało z nauczania św. Jana Pawła II?; o tym, dlaczego osądzanie innych jest grzechem?; i o czarnej śmierci w XXI wieku. Można również kupić ubiegłotygodniowy numer „Niedzieli”.  
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.

Ks. Piotr Kordula          

Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.