Ogłoszenia Parafialne

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
8. października 2023 r. r.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki i czwartki.
  2. W przyszłą niedzielę, 15. października br., będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II Cywilizacja życia”. Po każdej Mszy Świętej, przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla utalentowanej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Osoby, które chcą pomóc w przeprowadzeniu tej zbiórki proszone są o wpisanie się na listę, która wyłożona jest w zakrystii. Do udziału w tej zbiórce zapraszamy także młodzież.
  3. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci o naszym bliskim zmarłych. Koperty z kartkami wypominkowymi można pobrać ze stolika przy głównym wyjściu z kościoła. Wypisane czytelnie kartki wypominkowe, włożone do koperty wraz z ofiarą można złożyć na tacę, w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Prosimy pobierać koperty z kartkami wypominkowymi po kolei i zachować porządek na stoliku.
  4. W przyszłą niedzielę, 15. października br., będziemy obchodzić międzynarodowy Dzień Dziecka Utraconego. Szczegółowy program obchodów Dnia Dziecka Utraconego w Szczecinie wywieszony jest w gablotce parafialnej na placu kościelnym.
  5. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.

    Ks. Piotr Kordula
    Proboszcz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.