Ogłoszenia Duszpasterskie

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 06 Listopada 2022 r.

  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia: 9. listopada – rocznica po-święcenia Bazyliki Laterańskiej; 10. listopada – św. Leona Wielkiego; 11. listopada – św. Marcina z Tours; 12. listopada – św. Jozafata.
  1. Nabożeństwa wypominkowe w intencji naszych zmarłych będą odprawiane w listo-padzie w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Koperty z kartkami wypominkowymi można jeszcze pobrać ze stolika przy głównym wyjściu             z kościoła. 
  1. Zapraszamy na „Jerycho różańcowe”, które rozpocznie się w poniedziałek, 7. listopada o godz. 18.30 i zakończy się 8. listopada o godz. 17.30. Osoby, które chcą wziąć udział w tej modlitwie proszone są o wpisanie się na listę, która wyłożona jest na stoliku przy głównym wyjściu z kościoła.
  1. W piątek, 11. listopada przypadają imieniny Księdza Marcina Gudełajskiego, który posługuje w naszej parafii. Dostojny Solenizant odprawi Mszę Świętą imieninową  w piątek, 11. listopada br. o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy.
  1. Uprzejmie informujemy, że wszystkie Msze Święte odprawiane w dni powszednie sprawowane są w małym kościele. 
  1. W czytelni parafialnej można jeszcze kupić aktualny numer „Niedzieli”, w którym przeczytamy m.in.: o tym czym jest czyściec i jak wygląda? o nadużyciach dotyczących kultu zmarłych; i co nam daje modlitwa w trudnych sytuacjach? W tym numerze „Niedzieli” znajduje się mała chorągiewka biało-czerwona.
  1. Zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. „Polskie Groby i Cmentarze”. Organizatorami wystawy są: Akcja Katolicka, Rada Osiedla Pogodno i Towarzystwo Kresowian. Wystawa znajduje się za ostatnią stacją Drogi Krzyżowej w dużym kościele.
  1. Dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę, 13. listopada br. ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dokończenie generalnego remontu „starej” plebanii.

Ks. Piotr Kordula
Proboszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.